Moti gjatë tërë kësaj jave nëse keni planifikuar diçka

Picture of ina-online
ina-online

06/11/2023

Enti Hidro-meteorologjik në Maqedoninë e Veriut ka nxjerrë të dhëna për motin për këtë javë të dytë të nëntorit.

Dita e hënë dhe e martë do të jetë e freskët paradite, ndërsa gjatë ditës me periudha me diell dhe sërish relativisht e ngrohtë për këtë pjesë të vitit.

Të mërkurën do të ketë vranësira e përcjellë me reshje të dobëta deri në mesatare shiu. Më pas në fund të javës së punës temperaturat do të jenë 2 deri në 5 gradë më të ulëta se në fillim të javës, përcjell INA.

Parashikimi për 07.11.2023

Temperatura minimale: 3°C deri 10°C
Temperatura maksimale: 18°C ​​deri 24°C

Me diell me vranësira lokale të ulëta deri në mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare kryesisht nga drejtimi jugperëndimor.

Parashikimi për 08.11.2023

Temperatura minimale: 4°C deri 11°C
Temperatura maksimale: 16°C deri 21°C

Mesatarisht deri dukshëm i vranët me reshje të kohëpaskohshme shiu, më të dendura në pjesët veriore dhe me kushte për shfaqje të shtrëngatave të rralla. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga jugu.

Parashikimi për 09.11.2023

Temperatura minimale: 1°C deri 9°C
Temperatura maksimale: 13°C deri 18°C

Me diell me vranësira lokale të ulëta deri në mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare kryesisht nga drejtimi veriperëndimor.(INA)

TË FUNDIT
17 minuta
Kasami i kundërpërgjigjet Ahmetit: VLEN ka legjitimitetin e plotë të përfaqësimit të shqiptarëve, merru me funksionarët e tu
51 minuta
Alternativa-Likovë me tre poste në Qeveri
2 orë
“Unë e urrej Donald Trump”/ Kush është 20-vjeçari që qëlloi me armë ish-Presidentin e SHBA-ve, video-mesazhi që ndau pak kohë më parë
3 orë
Pritjet kufitare, ja sa po pritet në Tabanoc dhe Bogorodicë
3 orë
Tre rezolutat e miratuara nga Mbledhja e përgjithshme e BDI-së me preambulë

ME TE LEXUARA

22 orë
26 zjarre në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut
4 orë
Del video kur snajperisti vret sulmuesin e Trump në tubimin në Pensilvani (VIDEO)
1 ditë
Po vijnë mërgimtarët, ja si është gjendja nëpër kufij (LIVE)
22 orë
Rritet fluksi i hyrje-daljeve në Tabanoc
3 orë
Tre rezolutat e miratuara nga Mbledhja e përgjithshme e BDI-së me preambulë
1 ditë
Mickoski: Marrëdhëniet e mira fqinjësore janë rrugë me dy kahje, pyetja e vërtetë është pse Greqia nuk e respekton Marrëveshjen e Prespës

LEXO MË SHUMË

ahmeti-kasami-696x336-1

Kasami i kundërpërgjigjet Ahmetit: VLEN ka legjitimitetin e plotë të përfaqësimit të shqiptarëve, merru me funksionarët e tu

IMG_4342

Alternativa-Likovë me tre poste në Qeveri

IMG_4340

“Unë e urrej Donald Trump”/ Kush është 20-vjeçari që qëlloi me armë ish-Presidentin e SHBA-ve, video-mesazhi që ndau pak kohë më parë

IMG_4341

Pritjet kufitare, ja sa po pritet në Tabanoc dhe Bogorodicë

BDI Ali Ahmeti

Tre rezolutat e miratuara nga Mbledhja e përgjithshme e BDI-së me preambulë

Snajper trump

Del video kur snajperisti vret sulmuesin e Trump në tubimin në Pensilvani (VIDEO)

trump sulm

FBI identifikon sulmuesin, kush është autori 20 vjeçar që qëlloi me armë Donald Trump!

moti Vapa nxehti temperaturat

Mot me diell dhe temperatura deri në 42 gradë Celsius

durres plazh deti

Kurtishaj: Durrësi është boshatisur nga pushuesit e Kosovës për këtë arsye, ja çka pritet të ndodhë

INFO

NA NDIQ