Moti sot në Maqedoni

INA
INA

24/12/2023

Në pjesën më të madhe të vendit do të mbaj mot me diell dhe relativisht i ngrohtë. Nëpër lugina, posaçërisht përgjatë Vardarit me ftohtë dhe me paraqitje të mjegullës. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtime të ndryshme.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej -2 deri në 2, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 8 deri në 17 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me mjegull dhe i qetë. Temperatura minimale do të ulet në -2, ajo maksimale do të arrij në 9 gradë Celsiusë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Bujar Osmani

Osmani: Nëse një muaj nuk marr rrogë, duhet të marr borxh që të mbijetoj

lista zgjedhore

Nesër fillon inspektimi publik i Listës Zgjedhore për zgjedhjet presidenciale dhe kuvendare

Jovan mitreski

Mitreski: Marrëveshjet ndërkombëtare s’mund të ndryshohen me ligj tjetër

osmani taravari

Sondazh: Arben Taravari apo Bujar Osmani, kush do të merr mbështetjen e shqiptarëve më 24 prill?

Bilall Kasami

Kasami: Rikonstruimi stadiumit do të fillojë në muajin mars

policia-1-1-1392x766

Humbet ky papagall në Shkup, kush e gjen merr shpërblim prej 1000 euro

Bujar-Osmani2-1-650x400-1

BDI: Bujar Osmani është kandidati i parë i konfirmuar për President të shtetit

vmro

OBRM-PDUKM: Spasovski dhe Kovaçevski, Maqedoninë e kanë shndërruar në Kolumbi

zjarr cair

Dalin pamje nga zjarri në kafenenë “Baron” në Çair të Shkupit

INFO

NA NDIQ