Moti sot në Maqedoni

INA
INA

05/11/2023

Moti sot do të jetë i vranët dhe me reshje lokale shiu.Reshjet do të jenë të herë pas hereshme të rrëmbyeshme dhe të shoqëruara me bubullima, vende-vende në formë stuhie me erë të fortë.

Në Shkup do të mbajë mot i vranët me reshje shiu. Do të fryjë erë mesatare nga jugu. Temperatura maksimale do të arrijë deri në 16 gradë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kercove

Digjet një shtëpi në Kërçovë, humb jetën një 79-vjeçar

shkolla-nxenes-780x439-1

Zgjidhet problemi me nxënësit shqiptarë në Çashkë të Velesit, filloristët ndjekin mësimin në shqip

stoilkovski

Stoilkovski lë në pikëpyetje pjesëmarjen e VMRO në Qeverinë teknike

Xheladin-Murati-780x470-1-696x419

Murati me kritika të ashpra për politizimin e arsimit

kkk

Spitali Klinik i Tetovës pranon donacion mbi 1 milion euro nga kompania Ecolog (VIDEO)

pazar-treg-shkup-1

Masat anti-krizë, masa populiste për vota në zgjedhje

xhelo

Murati me kritika të ashpra për politizimin e arsimit

vmro

VMRO: Me Talatin kryeministër, bëhet “BDI-zimi” i Maqedonisë

Krenar Lloga

Lloga: Presim që Palevski të ekstradohet sa më shpejtë! 

INFO

NA NDIQ