Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Picture of ina-online
ina-online

07/11/2023

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare lokale dhe me erë të dobët nga drejtimi jugperëndimor, njofton Enti Hidrometeorologjik.

Temperatura e mëngjesit do të jetë nga 3 deri në 7 gradë Celsius, ndërsa pasdite nga 15 deri në 24 gradë Celsius.

Moti sot në Shkup dhe rrethinë do të jetë me diell me vranësira të vogla dhe me erë të dobët jugore.

Temperatura në mëngjes do të jetë 6 gradë, ndërsa pasdite do të rritet deri në 21 gradë Celsius.

Nesër sipas parashikimeve do të mbajë mot i vranët, duke filluar nga pjesët veriperëndimore dhe veriore me reshje të kohëpaskohshme shiu, të cilat do të përhapen gjatë gjithë ditës. Më shumë reshje do të ketë në pjesët perëndimore dhe veriore.(INA)

TË FUNDIT
50 minuta
Aksion nga Dogana e Maqedonisë: Sekuestrohen fustane, motoçikleta e cigare
52 minuta
Qeni ngordhi nga i nxehti pasi polici e harroi në veturë!
56 minuta
Kush do të financojë stadiumin e Tetovës? Kasami shpreson në ndihmën e Qeverisë
59 minuta
Përmendën padinë ndaj Drin Ahmetit, Bexheti porosi VMRO-së: Nuk na frikësoni
60 minuta
Prej nesër fillon ulja e temperaturave, pritet shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima

ME TE LEXUARA

22 orë
Në Shkup është gjetur i vdekur një shtetas i Kroacisë
1 orë
Taravari – Melsom: Thellimi i bashkëpunimit në shëndetësi
1 ditë
Qeveria VMRO dhe VLEN parasheh masa të reja për rritjen e natalitetit
8 orë
VLEN: Kandidatët për zv.ministra përfaqësojnë dinjitet dhe profesionalizëm
1 ditë
Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive
5 orë
Tetova zgjodhi kryetarin e ri të Këshillit Komunal
21 orë
Emërohet pasardhësi i Escobarit, kush është diplomati Kasanof
60 minuta
Prej nesër fillon ulja e temperaturave, pritet shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima

LEXO MË SHUMË

63966BD2-B758-4ED5-9370-0599EA2B88F0

Aksion nga Dogana e Maqedonisë: Sekuestrohen fustane, motoçikleta e cigare

policia

Qeni ngordhi nga i nxehti pasi polici e harroi në veturë!

stadiumi tetoves

Kush do të financojë stadiumin e Tetovës? Kasami shpreson në ndihmën e Qeverisë

blerim bexheti

Përmendën padinë ndaj Drin Ahmetit, Bexheti porosi VMRO-së: Nuk na frikësoni

moti shiu

Prej nesër fillon ulja e temperaturave, pritet shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima

arben taravari

Taravari – Melsom: Thellimi i bashkëpunimit në shëndetësi

bilall kasami asim izairi

Dr. Asim Izairi bëhet pjesë e Lëvizjes BESA?!

bia-serbe

Serbia arreston tre spiunë të Maqedonisë së Veriut

kredite denar

Paga mesatare në muajin maj 41.252 denarë

INFO

NA NDIQ