Moti sot në Maqedoninë e Veriut

INA
INA

27/12/2023

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira. Nëpër luginat e vendit do të ketë rënie të mjegullave, me çka do të ketë ulje të dukshmërisë.

Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga pjesa veriperëndimore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -3 deri 3, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 12 deri 17 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë i qëndrueshëm dhe i ngrohtë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

stevo-pendarovskiii-780x470-1

Pendarovski: Do të anëtarsohem në VMRO-DPMNE nëse do të arrijnë që maqedonasit t’i përfshijnë në Kushtetutën bullgare

IMG_9497

Kongresi i LSDM zyrtarizoi kandidaturën e Pendarovskit për president

IMG_9496

IPIS demanton: Nuk kemi bërë anketë që u shpërnda sot

IMG_9478

Pritja e Taravarit në Strugë në hapjen e shtabit zgjedhor (Video)

IMG_9479

Selimi: Ndihma e shpejt në Shkup për herë të parë me shef shqiptar

bdi-ali-ahmeti-cair

BDI me kandidatë për deputetë në njësitë 3 dhe 4, ja emrat?

Ilir-Demiri-921x614

Demiri: nuk do të ketë incizime pa radhë, terminet për rezonancë magnetike do të publikohen në “Termini im”

gordana-siljanovska-1392x899

Shkup: Gordana Siljanovska Davkova, kandidate për presidente e VMRO DPMNE-së

policia speciale maqedoni

Ish-kryetari i një komune në Maqedoni kapet nga policia si pjesë e një grupi kriminal

INFO

NA NDIQ