Pas daljes nga BBV Kosova, Andi kërkon ndihmën e publikut!

Iliria News Agency
Iliria News Agency

8 Mars, 2023

Andi reagon pas eliminimit nga BBVK, ka një kërkesë për publikun

Nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova të hënën është larguar Andi Artani.

Të nominuar ishin Andi, Gresa, Mbresa dhe Bruno.

Pas daljes ai është pyetur se çka e ka penalizuar dhe tha se vetja e tij dhe duke shtuar se ka dhënë shumë për këtë format.

Pas daljes, Andi ka bërë reagimin e parë në Instagram dedikuar banores tjetër me të cilën ai krijoj një lidhje gjatë qëndrimit në BBVK, Gresa Hoti.

“Votoni për Gresën. Dashurinë e jetës time me ma dërgu në finale dhe drejtë fitores”, ka shkruar Andi sipër një imazhi të Gresës.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-05-25-21-49-50-648-edit_com.android.chrome

Edhe Taulant Balla fans i Luizit, publikon foton në Instagram

kiara-foto

“Nuse në Shkodër”, Kiara shkon në vendlindjen e Luizit, gratë “çmenden” për të bërë foto me moderatoren (VIDEO)

mihrije naim abazi

Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

kejvina_1549923135-3556923

Nuk do ta shohim më kurrë në ekran? Kejvina Kthella zbulon vendimin drastik

nikos-vertis

A e dinit se ylli i muzikës greke Nikos Vertis ka rrënjë shqiptare?

bora zemani vin veli

Si rrallë herë ish partneri i Bora Zemanit, Vin Veli flet për të birin e tyre

ronaldo-sharka

Ronaldo nuk lë rehat Kristin, i poston videon në prezencën e një vajze misterioze

diola desta

Diola Dosti tregon arsyet e ndarjes me bashkëshortin

Luizi dhe Kiara

Fansat pubikojnë foto të Kiares dhe Luizit, ja si duken në përditshmëri

INFO

NA NDIQ