Rikthehet Ermiona Lekbello: Kinema 2 lekëshe, nuk ka më njerëz origjinal!

INA
INA

21/03/2024

Një nga personazhet më të gazmor e të vërtetë të Big Brotherit të shkuar, megjithëse qendroi për fare pak kohë në shtëpi, ishte këngëtarja Ermiona Lekbello, batutat e së cilës ngelën për gjatë në mendjet e njerëzve dhe ende kujtohen. Me një formë ironie, Ermiona ka bërë edhe këtë herë një postim në Instagram që shenjon sërish atë që pohuar dikur, mungesën e vërtetësisë dhe origjinalitetit te njerëzit e ekranit.

“Faleminderit që më kujtoni dhe ma ngrohni zemrën me fjalët e mira, nëse ju kam ngelur në zemër mendoj që ju pëlqeu origjinaliteti, dhe për fat të keq unë në këtë jetë pak njerëz original kam njohur, dhe kur këto të dyja nuk i gjen në një person ndërron kanal, faleminderit edhe një herë që akoma edhe sot nga ju vetëm dashuri marrë, thank you!”-shkruan Ermiona në krah të fotografisë që i ka realizuar një fans i saj.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

lukaku

Lukaku e preferon kalimin në Saudi Pro League

google

Google do të fillojë të tarifojë për atë që përdorim çdo ditë?

Moti_26-780x470-1

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

gordana siljanovska davkova

VMRO-DPMNE mban tubimin e parë, Siljanovska – Davkova: Ne jemi europianët e vërtetë

rrjete sociale instagram facebook tik tok

Instagram po teston një veçori të re

guardiola

​Guardiola: Haaland është sulmuesi më i mirë në botë

bilall kasami

Kasami prezanton një prurje të re në Çair (FOTO)

dejvid daviv gir geer

Keqpërdoren 2.2 milionë euro para të BE-së! Ambasadori Gir pa koment, Dimova me akuza ndaj Zoran Zaevit

egla hygerta sako

“Eglën e njoh shumë mirë, kemi qenë bashkë në fakultet”, Hygerta Sako zbulon më shumë detaje për aktoren

INFO

NA NDIQ