Tetovari thotë se e kërcënoi, policia arreston 34-vjeçarin nga Gërçeci

Iliria News Agency
Iliria News Agency

11 Prill, 2023

Një 34-vjeçar nga Gërçeci i Shkupit është arrestuar pas raportimeve të një tetovari se i njëjti e ka kërcënuar, përcjell TV21. Nga SPB-Tetovë thonë se të njëjtit kishin probleme për shkak të çështjes së borxhit financiar.

“Gjysmë ore pas mesnate, në rrugën “Vidoja Smilevski-Bato” në Tetovë, zyrtarët policorë të SPB-Tetovë kanë privuar nga liria 34-vjeçarin Sh.I. nga Grçeci i Shkupit, të cilin dy orë më herët e kishte raportuar 36-vjeçari B.P. nga Tetova se për shkak të marrëdhënieve të tyre të pazgjidhura borxh-besues e kërcënoi. Sh.I. është ndaluar në Stacionin Policor-Tetovë për zbardhjen e plotë dhe dokumentimin e rastit”, thonë nga SPB-Tetovë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ukraina-rusi-kiev-ushtar

Belgjika i kërkon sqarime Ukrainës për armët e përdorura në sulmet në Rusi

Maricic - Bregu

Mariçiq-Bregu: Synimi ynë është BE-ja, ndaj është e rëndësishme të punohet paralelisht për bashkëpunimin rajonal

deponi

Maqedonia e ngulfatur nga deponitë ilegale

kurti vucic

BE e gatshme të organizojë takimin Kurti -Vuçiq, përmenden disa kushte

Pjeter-Shala-850x472-1

​Mbrojtja e Shalës i paraqet disa fotografi dëshmitarit të shtatë

rishi-sunak

Sunak: Kemi kthyer 1800 emigrantë shqiptarë të paligjshëm

musa xhaferi

Xhaferi: Ne nuk e flasim gjuhën e 20%-shit, nga partia na thonë se nuk është koha që gjuha shqipe të emërohet me dinjitet

bujar-1

Osmani: Të hapur ndaj mundësive që ofron pajtimi, dialogu dhe zgjidhja e kontesteve

teuta-arifi

Teuta flet për përçarjet dhe përvjetorin e BDI-së

INFO

NA NDIQ