Vendosi targa të veturës tjetër në “Opel-in” e tij, arrestohet shkupjani

Iliria News Agency
Iliria News Agency

5 Maj, 2023

Nga MPB bëjnë të ditur se gjatë ditës së djeshme, respektivisht rreth orës 18:10 në Demir Kapi është arrestuar shkupjani 21-vjeçar me iniciale M.K. nga Shkupi, përcjell TV21. I jnëjti kishte vendosur në vetuën e tij të tipit “Opel Astra”, targa të një veture tjetër.

“Më herët, në ora 17:45, në rrugën rajonale Negotinë – Demir Kapi, M.K. nuk është ndalur në shenjë ndalimi të dhënë nga punonjësit e policisë, por më vonë është kapur menjëherë. Automjeti është konfiskuar, ndërsa personi është ndaluar në stacion të policisë. Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzimi përkatës”, shtojnë nga MPB.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

radev

Radev: Sa më parë që bullgarët të përfshihen në Kushtetutën e Maqedonisë së Veriut, aq më mirë do të jetë për të gjithë

policija-1-800x445

Arrestohet një shpërndarës i drogës në Ohër

dimitar kovacevski

Kovaçevski: Paqja në Kosovë, është paqe për Ballkanin Perëndimor

Arrestim_Pranga-780x468-1

Rrahu gruan dhe fëmijën, arrestohet 36-vjeçari nga Gostivari

D3936085-10A9-464E-A494-B96F83F4C4CA

Tensionet në veri, Vuçiq takohet me Ramën dhe liderët e tjerë të Ballkanit

arben-taravari-1

(VIDEO) Taravari: Do të bëjmë çmos për ta heq 20%

samiti-i-berlinit

MPJ: Hyjnë në fuqi tri marrëveshjet në kuadër të Procesit të Berlinit

spasovski

Spasovski: Është rritur efikasiteti në zbulimin e kontrabanduesve të emigrantëve

vjosa

Osmani: S’kam plan të takohem me Vuçiqin, Serbia vazhdimisht ka shërbyer si satelit i Rusisë

INFO

NA NDIQ