VMRO-DPMNE: Prej sot nisim me publikimin e tenderëve kriminalë të kryetarëve të komunave nga LSDM dhe BDI

Iliria News Agency
Iliria News Agency

9 Shkurt, 2022

Partia më e madhe opozitare VMRO-DPMNE njoftoi se nga sot do të fillojë me nxjerrjen e tenderëve kriminalë të kryetarëve të komunave nga LSDM dhe BDI.
“Po fillojmë me shpalljen e tenderëve kriminalë të kryetarëve të mëparshëm nga LSDM – BDI.

Nesër në ora 11:00 në një konferencë për media do të zbulojmë se si një kryetar i Shkupit përmes tenderit skandaloz për ndriçimin e rrugëve ka kryer një krim prej mijëra eurosh. Na ndiqni”, ka shkruar dje VMRO-DPMNE në një postim në Facebook. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1719

NATO vë në gatishmëri trupa shtesë për dislokim në Kosovë

IMG_1720

VMRO-Popullore do të votojë për ndryshimet kushtetuese

mesic

Mesiq: Maqedonia qëmoti duhej të ishte anëtare e BE-së

kfor rakiq

VIDEO/Ushtari i KFOR-it ia numëron Rakiqit dhunën e serbëve: S’lejojmë të përsëritet më

nyt vucic kurti

New York Times për tensionet në Kosovë: Aleati i Putinit kundër Kurtit

gazetaret veri sulm

Sulmohen gazetarët në Zveçan, goditet fizikisht gazetari i RTV21 (VIDEO)

stanishiq simatoviq

Stanishiqi dhe Simatoviqi dënohen me nga 15 vjet burgim për krime lufte në Bosnje e Kroaci

veteran serb

Veteranët serb nga Beogradi si tentuan të futeshin në Leposaviq (FOTO)

grubi-visar-ganiu

Ganiu: Grubin nuk e votojnë as në lagjen e tij (VIDEO)

INFO

NA NDIQ