Arrestohet reperi Fero

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

17/01/2023

Reperi i njohur, Fero është arrestuar mbrëmë (e hënë) në pikën kufitare në Kosovë.

Mbi të rëndon akuza ‘shkaktim i rrezikut të përgjithshëm”, i njëjti me vendim të prokurorit është ndaluar për 48 orë.

Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë në rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

“Më 16.01.2023 si rezultat i një pune mirë të organizuar operacionale dhe veprimeve intensive hetimore është arritur që të arrestohet në pikë kufitare personi i cili ishte në kërkim policor F.Sh. (1994) shtetas kosovar për shkak të veprës penale ,”Shkaktim i rrezikut të përgjithshëm’’ i datës 28.12.2022. I njëjti është intervistuar në bazë të procedurave ligjore në Stacionin Policor Gjilan. Në lidhje me rastin është njoftuar Prokurori i Shtetit i cili ndaj të dyshuarit ka lëshuar masën e ndalimit për 48 orë dhe ndaj tij do të ngritët kallëzim penal për veprat penale ,”Shkaktim i rrezikut të përgjithshëm’’ dhe ,”Përdorim i armës”. Rasti procedohet në Prokurorinë Themelore”, ka konfirmuar Hashani.

TË FUNDIT
21 minuta
Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)
3 orë
Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha
5 orë
Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…
12 orë
FOTO/ Luizi dhe Egla fikën dritat e BBV 2 dhe 3, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm
12 orë
VIDEO/ Me brohoritma dhe përqafime, momenti kur vëllezërit e Eglës festojnë si të “çmendur” fitoren e saj

ME TE LEXUARA

5 orë
Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…
3 orë
Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha
21 minuta
Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)
17 orë
Egla Ceno reagon për herë të parë në rrjetet sociale: Do të shihemi…
17 orë
Gazetarja shpërthen ndaj Eglës, nuk pranon fitoren e saj në BBV
16 orë
Do flasin? Meriton Mjekiqi habit me deklaratën për Ilnisën direkt pas daljes nga shtëpia
15 orë
U larguan të mërzitur nga studio, a morën pjesë Meritoni dhe Romeo në festën pas ‘BBV’?

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-05-28-00-15-23-277_com.facebook.katana-edit

Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha

gazi juli

Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…

egla luizi

FOTO/ Luizi dhe Egla fikën dritat e BBV 2 dhe 3, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm

egla big brother

VIDEO/ Me brohoritma dhe përqafime, momenti kur vëllezërit e Eglës festojnë si të “çmendur” fitoren e saj

romeo veshaj

Romeo publikon FOTO-n e parë me Heidin nga jeta jashtë BBV3

meriton romeo

U larguan të mërzitur nga studio, a morën pjesë Meritoni dhe Romeo në festën pas ‘BBV’?

ilnisa meritoni

Do flasin? Meriton Mjekiqi habit me deklaratën për Ilnisën direkt pas daljes nga shtëpia

egla

Gazetarja shpërthen ndaj Eglës, nuk pranon fitoren e saj në BBV

INFO

NA NDIQ