Arsenali arrin marrëveshje me Caicedon

INA
INA

6 Qershor, 2023

Arsenali thuhet se ka arritur marrëveshje me Moises Caicedon, për sa i përket pagës së tij.

Siç raporton Tero Deportes, ekuadoriani ëndërron të luajë në Ligën e Kampionëve dhe për këtë arsye e refuzoi ofertën e Chelseat, ani se ishte shumë më e lartë.

Tash Topçinjve iu ka mbetur vetëm arritja e marrëveshjes me klubin e Brightonit, e që nuk duket se do të lëshojnë pe edhe lehtë. Gjatë afatit të janarit refuzuan dy oferta pikërisht nga Arsenali, njëra ishte afër 70 milionë eurove.

Veç dy skuadrave londineze, pas Caicedos ishte dhe Liverpooli, por që nuk u fut fare në ankand, pasi nuk ishte transferimi top prioritet. /Klankosova.tv.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Jurgen Klopp

Goli i anuluar i Diazit, vjen deklarata zyrtare e Liverpullit

kombetarja fitore shqiperi

Çka thonë bastet, Çekët favoritë ndaj Shqipërisë

decici

Deçiqi gjunjëzon Buduçnostin! Skuadra shqiptare lider në Kampionatin e Malit të Zi

Lewandovski levandovski

Lewandowski, i dëshiruari nga klubet arabe

IMG_5656

Reagon kryetari i KF Bashkimi nga Kumanova, Armend Destani për incidentin ndaj Sasës, ka një kërkesë për Komisionin Disiplinor (VIDEO)

IMG_20231001_191904

Klubi “Bashkimi2002” nga Kumanova shkëlqen në turneun ndërkombëtar, 8 medalje të arta

raphina-rafinja

“Goditet” Barcelona, Raphinha do të mungojë gati një muaj

myrto uzuni

Lajm i mirë për Kombëtaren shqiptare, Uzuni grumbullohet me Granadan për ndeshjen e sotme

kombetarja fitore shqiperi

Muaji tetor është “zjarr” për ekipet kombëtare, nga përfaqësuesja A dhe Shpresa, te skuadrat e tjera zinxhire dhe femrat

INFO

NA NDIQ