Chelsea synon të shesë shtatë lojtarë gjatë muajit qershor

INA
INA

20 Maj, 2023

Chelsea kërkon të shesë një numër të konsideruar lojtarësh gjatë muajit qershor.

Kjo “dëshirë” e “bluve” të Londrës lidhet me faktin se klubi dëshiron t’i deklarojë këto lëvizje në të dhënat financiare të sezonit 2022-2023.

Aubameyang, Kovacic, Pulisic, Ziyech, Mendy, Hudson-Odoi, dhe Loftus-Cheek janë nxjerrë në shitje nga Chelsea.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_2042

Pirlo rikthehet të luajë futboll në moshën 44-vjeçare

mesi-argentina

Gazetari argjentinas zbulon të ardhmen e Messit

futboll

Këto janë ekipet që shkojnë në garat evropiane dhe ato që bien nga Ligue 1

samir

Krutaj: Kam një endërr dhe një shpresë për klubin e zemrës “KF Bashkimi”

FB_IMG_1685817175685

Shkëndija e Haraçinës përmes penalltive plasohet në Ligën e Tretë-Veri

galtier-psg

PSG merr vendimin për të ardhmen e trajnerit, Murinjo drejt Francës

shkendija2

Shkëndija përforcon sulmin me një holandez

akil

Akil Gjakova i shtati në Grand Prix Taxhikistan

messi

Messi njofton largimin e tij nga PSG

INFO

NA NDIQ