Efi tregon pse Kristi nuk duhet t’a fitoj Bigbrother

Iliria News Agency
Iliria News Agency

24 Prill, 2023

Sipas Efit, Kristi nuk duhet ta fitojë këtë Big Brother, pasi nuk ka treguar shumë nga vetja brenda shtëpisë.

Efi Dhedhes ka dhënë mbrëmë disa argumente se pse Krist Aliaj nuk duhet ta fitojë këtë “Big Brother VIP”. Sipas saj, ai nuk duhet të jetë fituesi i këtij edicioni, pasi nuk ka treguar shumë nga vetja brenda shtëpisë.

Ajo foli më shumë për rrugëtimin e tij, ku përmendi faktin se ai ka qenë shumë enigmatik, e dukej sikur do tregonte diçka, por nuk ndodhi kështu.

Dhedhes e vijoi mendimin e saj duke shtuar se Kristi është përfshirë në debatet e Luiz Ejllit dhe Olta Gixharit, asnjëherë nuk ka krijuar një debat të tijin.

Sipas saj, Kristi nuk ka pasur fare qëndrueshmëri. Ajo shtoi se në mendjen e saj ‘është gjendur fituesi, por që nuk është Kristi”. Ajo vijoi duke thënë se fituesi duhet të kishte treguar shumë nga karakteri i tij, që ai nuk e ka dhënë.

Ajo tha se ai meriton finalen, pasi ka qenë një karakter i veçantë në atë shtëpi, por nuk meriton të jetë fituesi.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-06-01-00-12-22-617-edit_com.facebook.katana

Filloi! Olta dhe Luizi zgjojnë kuriozitetin e ndjekësve me postimin e tyre

armaldo maestro

Maestro për zhvillimet në Veri: Kosova është Shqipëri

Screenshot_2023-05-31-17-18-54-041-edit_com.android.chrome

“Mbajti 10 mln lekë të çmimit për të blerë makinë” Ja ç’inat të vjetër kanë Adi Krasta dhe Luiz Ejlli

Screenshot_2023-05-31-17-15-15-460-edit_com.android.chrome

Flokët e tij u kthyen në trend te të rinjtë/ A do jetë pjesëmarrës Luizi në Karnavalet e Korçës?

luiz ejlli

I vetmi që nuk e përdori, Luizi na prezanton me vëllaun e tij

dua-lipa

Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

dea krsit]

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

bledi nita

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

beatriks ramosaj

Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

INFO

NA NDIQ