Historike, Besa e Dobërdollit siguron Ligën e Parë

Picture of ina-online
ina-online

27/04/2024

Besa e Dobërdollit ka shkruar historinë. Skuadra nga Gostivari sezonin e saj fantastik në Ligën e Dytë e ka kurorëzuar në mënyrën më të mirë duke siguruar biletë për në elitë.

Besa e Dobërdollit në katër xhirot e fundit edhe matematikisht e ka siguruar pozitën e dytë, e cila çon direkt në Ligën e Parë.

Në ndeshjen e sotme Besa e Dobërdollit barazoi pa gola me Pelisterin.

Në ndeshjet tjera Arsimi i Çegranit mundi 6:4 Teteksin, Ohri barazoi 1:1 me Sasha Kamenicën, Pobeda barazoi 1:1 me Vardarin Negotinën, ndërsa Bashkimi barazoi pa gola me Skopjen. /SHENJA/

TË FUNDIT
24 minuta
Prezantohet logoja për 25 vjetorin e çlirimit të Kosovës
2 orë
Gir: Jemi të gatshëm të punojmë me qeverinë e re dhe me të gjithë ata që mbështesin reformat
2 orë
Gjykata Administrative nuk pranoi padinë e Frontit Evropian për rivotim në Llërcë
3 orë
Mbappe kërkon durim: Për disa ditë nënshkruaj me klubin e ri
3 orë
U zyrtarizua te Bayern Munich, Kompany thotë fjalët e para: Është një nder i madh të punosh për këtë klub

ME TE LEXUARA

1 ditë
Kjo është përbërja e mundshme e Qeverisë së re, TV 24 nxjerrë emra
15 orë
Qeveria e re do të shtohet me ministri të reja
24 orë
Memeti do të tërhiqet nga Këshilli i Prokurorëve, lajmërohet se nuk do shkoj në mbledhje
11 orë
Cana kundër, por Duka nuk heq dorë për organizimin e “Euro 2027” me Serbinë për moshat U21
1 ditë
Osmani uron Gashin: Shqiptarët e RMV-së kanë luajtur rol kyç në shtetformim
22 orë
Kasami: Po finalizohet marrëveshja për ministrat dhe zv/ministrat
4 orë
Leonardo Bonucci përshëndetet nga futbolli i luajtur me një video emocionuese

LEXO MË SHUMË

llogo 25 vjetori kosove

Prezantohet logoja për 25 vjetorin e çlirimit të Kosovës

dejvid daviv gir geer

Gir: Jemi të gatshëm të punojmë me qeverinë e re dhe me të gjithë ata që mbështesin reformat

gjykata administrative

Gjykata Administrative nuk pranoi padinë e Frontit Evropian për rivotim në Llërcë

ps mbappe

Mbappe kërkon durim: Për disa ditë nënshkruaj me klubin e ri

Vincent Kompany

U zyrtarizua te Bayern Munich, Kompany thotë fjalët e para: Është një nder i madh të punosh për këtë klub

TOPI-I-ARTE

Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë deri në vitin 2038

kosova futboll

​Publikohet lista e përfaqësueses së Kosovës (LISTA)

flick

Flick i gatshëm ta shesë Pedrin madje gjen edhe zëvendësuesin e tij

bonucci

Leonardo Bonucci përshëndetet nga futbolli i luajtur me një video emocionuese

INFO

NA NDIQ