Kjo është Jurgena e Luizi (FOTO)

INA
INA

9 Qershor, 2023

Luizi dhe ‘mikja’ e tij Jurgena ka disa kohe qe përfliten në media sociale.Ndonëse kjo e fundit trazoj ujerat me një postim kur pranoj se kishte qene në një lidhje dashurie me Luizin para se ky te futet ne Big Brother, shkruan InfoKosova.

Gjithashtu ishte Luizi ai i cili brenda BBV, kishte deklaruar se e dashura e fundit e kishte pasur emrin Gena.

Diten e djeshme u publikua një fotografi e Jugenes nga një lokal parukerie në Tiran.

Kjo fotografi është e para pasi qe të gjithë ishin kurioz ta shihnin se si dukej Jurgena.

Ajo më të vërtet qenka mjaftë e bukur./InfoKosova/

Shiko foton:

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

armaldo

Armaldo koncert në Shkodër, publiku i Luizit i bën të papriturën (VIDEO)

megi-pojani

Megi Pojani puthë në buzë këtë person special

olta-gixhari

Olta Gixhari tregon problemin që po kalon ajo dhe Dori: Po përpiqemi shumë, është bërë tym

sinan-vllasaliu1

Sinan Vllasaliu del para gjykatës, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me 24 mijë e 270 euro e 98 centë

Olta Gixhari

Pjesë e jurisë së “DWTS”? Flet Olta Gixhari

Kiara Luizi

Luizi bën shaka me Kiarën (Video)

How-Tax-Reform-Could-Change-the-Divorce-Rules_121654723-750x485

Gruaja ndahet nga burri 3 minuta pasi u martua!?

Ardiana Matoshi

Aktorja Adriana Matoshi për Kurtin: Njeri që rrezaton shpresë e dashni

dancing with the Stars

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

INFO

NA NDIQ