Kryetari Visar Ganiu shpreh konsideraten për vlerat e kulturës boshnjake

INA
INA

19 Maj, 2023

Kryetari i Çairit, Visar Ganiu, mori pjesë në shënimin e Kulturës boshnjake, për të cilën ai shfaqi konsideratë.

Kryetari Ganiu ka theksuar se “po promovojmë vlerat e tyre kombëtare që janë shtylla e zhvillimit shoqëror”.

Postimi i plotë:

Ditët e Kulturës Boshnjake filluan në zemrën e Çairit-Çarshinë e Vjetër.

Gjatë fjalimit tim mes tjerash thash që edhe sonte sikurse çdo ditë tjetër po ua shprehim konsideratën tonë të thellë bashkëqytetarëve tanë, e po promovojmë vlerat e tyre kombëtare që janë shtylla e zhvillimit shoqëror.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=181030468240837&id=100090016557002

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

grubi opinion

Grubi për “Opinion”: Albin Kurti të merr “mësim” nga Ali Ahmeti

besar-durmishi

Durmishi: Grubi paska ardhur në Tetovë që të mësohet si shtrohet asfalti! (FOTO)

kameramedia

Aliu: Me ligjin e ri do të rregullohet liria e shprehjes në media

arben-taravari-ali-ahmeti

Heqja e 20%, ASH dhe BDI në vija të kundërta

arben taravari ash

A ka pakënaqësi në ASH dhe “Grup të Zjarrit”, flet Taravari (VIDEO)

????????????????????????????????????

Antikorrupsioni: Përdorimi i flamurit evropian është korrupsion politik

fatmir mexhiti

Ndërhyrje kirurgjike me ndihmën e robotit

Kushtetuta-MK-780x439-1-696x392-1

Kovaçevski do t’iа thotë VMRO-së planin për ndryshimin e Kushtetutës

dimitar kovacevski

Kovaçevski: Qëllimi strategjik është të bëhemi anëtare e BE-së deri në vitin 2030, para nesh janë vendime politike që do të na hapin rrugën

INFO

NA NDIQ