Kallëzim penal për burrin nga Struga, dyshohet se ka shpërndarë video me përmbajtje eksplicite të një vajze të mitur

Picture of INA
INA

26/04/2024

Policia e rajonit të Tetovës ka parashtruar kallëzim penal ndaj një burri 44 vjeç nga Struga pasi i njëjti dyshohet se ka shpërndarë fotografi me përmbajtje eksplicite të një vajze të mitur.

SPB-Tetovë ka parashtruar kallëzim penal kundër A.A. (41) nga Struga, për shkak të ekzistimit të dyshimit për kryerjen e veprës penale “keqpërdorim i të dhënave personale” dhe “prodhim dhe shpërndarje e pornografisë me fëmijë”. I akuzuari në një rrjet social ka publikuar foto dhe video incizime me përmbajtje eksplicite të një personi femër, e cila në atë kohë ishte e mitur”, thonë nga MPB.

TË FUNDIT
2 orë
Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri (VIDEO)
3 orë
Salihu mbështetje nga bashkëatdhetarët në Padova
4 orë
Ilir Meta: Ja pse e mbështeta VMRO-DPMNE-në?
5 orë
VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive
6 orë
Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë

ME TE LEXUARA

6 orë
Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë
17 orë
Paradite mot me diell dhe i ngrohtë, pasdite në disa pjesë të Maqedonisë së Veriut pritet shi dhe bubullima
5 orë
VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive
16 orë
Qëndroi ulur kur Kurti hyri në zyrën ku ndodhej edhe O’Brien, Rama flet për fotografinë që u bë virale
4 orë
Ilir Meta: Ja pse e mbështeta VMRO-DPMNE-në?

LEXO MË SHUMË

Arben Taravari

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri (VIDEO)

IMG_2207

Salihu mbështetje nga bashkëatdhetarët në Padova

meta

Ilir Meta: Ja pse e mbështeta VMRO-DPMNE-në?

vlen gashi kasami mexhiti taravari

VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive

Screenshot-31

Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë

IMG_2195

Kurti priti krerët e koalicionit VLEN, i uroi për fitoren dhe rezultatin zgjedhor

Gordana Siljanovska Davkova

Presidentja e sapozgjedhur nisi me zgjedhjen e stafit, sa kuadro shqiptare do jenë?!

Screenshot_2024-05-18-15-32-20-219_com.android.chrome-edit

Fronti Europian mund t’i humbë dy deputetë? Ahmeti: I dimë në detaje marrëveshjet në podrumet e kuqe

IMG_2192

Deputetja shqiptare do ta udhëheq seancën konstituive të përbërjes së re parlamentare

INFO

NA NDIQ