Luizi sqarohet me Efin

Iliria News Agency
Iliria News Agency

16 Prill, 2023

Luiz Ejlli sot ka zhvilluar një bisedë me Efin.

Ai i ka thënë asaj të mos e ngatërroj miqësinë me lojën.

“Përderisa jemi këtu në lojë unë dua t’a dërgoj Kiarën në finale, ndërsa ty Efi brenda lojës do të mundohem të nxjerr sa më keq. Është fakt se ti po e përdorur gjoja miqësinë për të ecur përpara, por unë e di këtë. Miqësinë do t’a shohim kur të dalim jashtë”, ka thënë Luizi.

Efi në një mënyrë është pajtuar me këto konstatime. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kristi-aliaj

Kristi: Dashuria mes Luizit dhe Kiarës po vënitet

KIARA dasma luizi

Nuset paguajnë shifrën marramendëse për fustanin që Kiara veshi në dasmën me Luizin

luiz ejlli

Luizi thyen edhe një rekord

nita-latifi-big-brother

Nita tregon momentet më të vështira në jetën e saj

klea

Klea dhe Elgiti martohen sot, mësohet se kush do këndojë në dasmën e tyre

KIARA dasma luizi

Luizi dhe Kiara demantojnë të gjithë ata që nuk besonin

Luizi dhe Kiara

Luizi ja kushtoi këngën e re. Reagon Kiara

Screenshot_2023-06-03-17-28-37-317-edit_com.google.android.youtube

Luizi publikon këngën e re. Ja kujt ja kushtoi (Video)

Screenshot_2023-06-03-17-28-37-317-edit_com.google.android.youtube

Luizi publikon një pjesë nga kënga e re (video)

INFO

NA NDIQ