Man United – De Gea, afër marrëveshjes

INA
INA

8 Maj, 2023

Sipas raportimit të Fabrizio Romanos, negociatat mes Manchester United dhe David de Gea vazhdojnë për të arritur një marrëveshje për kontratën e re, me portierin që dëshiron të qëndrojë.

Kontrata nuk u zgjat me klauzolë +1 vit pasi ‘Djajtë e Kuq’ shpresojnë të bien dakord për kushte të reja me paga të ndryshme.

“Ne duam që David de Gea të qëndrojë këtu në Manchester United dhe ne duam që ai të vazhdojë kontratën e tij.

Ne duam që ai të jetë me ne edhe sezonin e ardhshëm”, u shpreh trajneri i Man United./Lajmi.net/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1814

Talenti kumanovar Albion Jashari po shkëlqen tek KF Shkëndija U16

herri kejn kean

Real Madridi në kërkim të një sulmuesi, del në skenë emri i yllit anglez

beckam bekam

Beckham bën ofertën e çmendur

mourinho

Mourinho i vendos dy kushte Romës për të qëndruar

Premier-League-1024x659-1

Lista e klubeve më të vlefshme, gjashtë skuadra angleze në mesin e 10 të parave

seria-a

Serie A shpall më të mirët për sezonit

xhaka-zvicra

Granit Xhaka rikthehet në Bundesligë, Bajern Mynih i ofron kontratën

inter

Lautaro: Interi ishte shumë superior ndaj Milanit, tani radhën e ka Man City

dybala

Dybala i lumtur në ‘Olimpico’: Të luash për Romën është një nder

INFO

NA NDIQ