Mbape: Po, tani spanjollët do të më shohin pak më shumë!

ina-online
ina-online

26/03/2024

Duke folur në një konferencë për shtyp nga grumbullimi i kombëtares franceze, Kilian Mbape ka ndezur edhe një herë zërat për të ardhmen e tij, me kontratën e sulmuesit me Paris Sen Zherenit që skadon në verë.

Sulmuesi francez tha me shaka në prag të ndeshjes miqësore ndaj Kilit, se po në Spanjë do e shohin pak më shumë.

“Tçouameni tha se do të më shohin më shumë në Spanjë? Epo, me PSZH-në luajta kundër Real Sosiedadit dhe tani Barcelona na pret në çerekfinale të Ligws sw Kampionwve. Nëse shkojmë më tej, ndoshta do të përballemi me Atletiko Madridin e Simeones në gjysmëfinale. Kështu që unë do të thosha po, spanjollët patjetër do të më shohin pak më shumë,” deklaroi Mbape.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

xavi

​Xavi kapet sërish me arbitrat: E panë të gjithë, është turp

Bellingam Real Barca

Reali i Madridit i palodhur! Triumfon në limite ndaj Barcelonës

struga trim lum

Fiton Struga, Shkëndija humb, Shkupi vetëm barazim

griezman

Atletico blindon liderin e skuadrës, drejt rinovimit me sulmuesin

de jong

Lëndimi i tretë në të njëjtin vend, De Jong nuk do të luajë këtë sezon me Barcelonën

Bernardo Silva 2

Real Madrid ndërhyn në merkaton e Barçës, madrilenët tentojën lojtarin e Cityt

anceloti

Ancelotti flet për golin e papranuar të Yamal dhe penalltinë e Vazquez

fc shkupi

FC Shkupi shkarkon trajnerin Mladen Zhizhoviq! Kush do ta drejtoj ekipin shkupjan

futboll

KF Besa vetëm një pikë larg inkuadrimit në Ligën e Parë

INFO

NA NDIQ