Mbappe alarmon PSG, francezi u largua i dëmtuar ndaj Montpellier

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

02/02/2023

Kylian Mbappe luajti vetëm 21 minuta ndaj Montpellier, pasi francezi u largua i dëmtuar duke vendosur në alarm trajnerin Galtier.

PSG ia doli të merrte tri pikët, por tani vëmendja spostohet te sulmuesi, i cili ndjeu shqetësime në pjesën e gjurit.

Kjo pasi muaji shkurt është shumë vendimtar për parizienët, pasi PSG do të luajnë dy herë ndaj Marseille, në kupë dhe kampionat, ndaj Monaco dhe në Champions League do të masin forcat me Bayern Munchen, takim që pritet me interes.

Pas dëmtimit të Neymar, mungesa e Mbappe do të ishte një humbje e madhe për PSG, por priten ekzaminimet e reja mjekësore për të kuptuar kohën e rekuperimit.

TË FUNDIT
5 orë
FOTO/ Dy kumanovarët në listën e Kombëtares për EURO 2024
6 orë
VIDEO/ Mirlind Daku e merr vesh ftesën e Sylvinhos nga televizori, familjarët festojnë me armë
7 orë
Këta janë 26 lojtarët e ftuar nga Shqipëria për Kampionatin Evropian
14 orë
Postimi i Ibrahimoviç “çmend” tifozët e Milanit
16 orë
Zbulohen tre kërkesat e Antonio Konte-s, nëse ulet në pankinën e Napolit

ME TE LEXUARA

14 orë
Postimi i Ibrahimoviç “çmend” tifozët e Milanit
7 orë
Këta janë 26 lojtarët e ftuar nga Shqipëria për Kampionatin Evropian
2 ditë
Real Madridi shpallet klubi më i pasur në botë, ja sa miliardë është vlera e tij
6 orë
VIDEO/ Mirlind Daku e merr vesh ftesën e Sylvinhos nga televizori, familjarët festojnë me armë
2 ditë
Vendos supergoli i Granit Xhakës, Leverkusen fiton edhe Kupën e Gjermanisë

LEXO MË SHUMË

taulant seferi

FOTO/ Dy kumanovarët në listën e Kombëtares për EURO 2024

mirlind daku

VIDEO/ Mirlind Daku e merr vesh ftesën e Sylvinhos nga televizori, familjarët festojnë me armë

kombetarja kuq e zi

Këta janë 26 lojtarët e ftuar nga Shqipëria për Kampionatin Evropian

ibrahimovic

Postimi i Ibrahimoviç “çmend” tifozët e Milanit

Antonio-Conte-1000x600

Zbulohen tre kërkesat e Antonio Konte-s, nëse ulet në pankinën e Napolit

galatasaray

Galatasaray mban larg Fenerbahçen dhe fiton titullin e 24-të të ligës turke…

Pep Guardiola

Pep Guardiola do të largohet nga Manchester City

Lewandovski levandovski

Lewandowski realizon super gol ndaj Sevilla, Cancelo me asistim të bukur

Hans flik hansi flick

Kërkohen kandidatë për të qenë ‘ndërlidhësit’ e Hansi Flick në Barcelonë…

INFO

NA NDIQ