Milani do t’i largojë 11 lojtarë në verë

INA
INA

13 Maj, 2023

Milani e ka ndërmend të nisë një revolucion në skuadër në muajt e verës, raportojnë mediet italiane.

Raportohet se 10-11 futbollistë pritet të largohen nga kuqezinjët.

Largimet më të sigurta janë ato të Tatarusanu, Mirante dhe Dest.

Listës do t’i shtohen edhe Ibrahimovic, Bakayoko, Adli, Vranckx kurse i rrezikuar është edhe Ballo-Toure.

Klubi i drejtuar nga Stefano Piolo gjithashtu pret oferta edhe për Ante Rebic, Divock Origi dhe Junior Messias.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

benzema

Zbulohet paga marramendëse e Benzemas te Al Ittihad

inzaghi

E pranon Inzaghi: Interi nuk është favorit me Manchester Cityn

Xherdan-Shaqiri

Xherdan Shaqiri – më i miri në radhët e skuadrës amerikane

ronaldo-AL-NASSR

Ronaldo konfirmon se nuk do të largohet nga Al Nassr

Liga e Evropes Europa League

Tifozët e Romës sulmojnë gjyqtarin e finales në aeroportin e Budapestit

shqiptaret maqedoni perfaqesuesja

Tetë shqiptarë në listën e Maqedonisë për ndeshjet e muajit qershor (LISTA)

modric_1551712890-6083633

Arabët nuk ndalen, ofertë 120 milionëshe për Modriqin

mesi-paris

Zyrtare: Messi largohet nga PSG

benzema

Benzema vendos të largohet nga Real Madridi

INFO

NA NDIQ