Morata i thotë “Po” Atleticos, gati rinovimi deri në 2026-ën

ina-online
ina-online

10 Qershor, 2023

Alvaro Morata dhe Atletico Madrid kanë rënë dakord për të vazhduar bashkëpunimin edhe për disa vite të tjera.Mediet spanjolle raportojnë se sulmuesi do të jetë pjesë e madrilenëve deri në 2026-ën.

Palët kanë rënë dakord, parimisht që të zgjasin kontratën, ndërsa interesat në drejtimin të Moratës vazhdojnë të jenë aktive, me Juventus në krye, që kërkon rikthimin e tij në Torino.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-09-22-22-29-57-752-edit_com.android.chrome

Driton Kuka: Me zjarr, ujë dhe me xhudon e Kosovës s’ka lojë

caci-xavi-hernandez

Xavi me kontratë të re te Barcelona

ronaldo

Cristiano Ronaldo vishet me rroba arabe për Ditën Kombëtare të Arabisë Saudite

nagelsman

Gjermania, Nagelsmann: Këtu, për të fituar Europianin

degea

De Gea po mendon pensionimin

inter

Fond i Lindjes së Mesme, gati për të blerë Interin

kombetarja

UEFA dënon Shqipërinë për ndeshjen me Poloninë…

caci-xavi-hernandez

Xavi zgjat kontratën me Barcelonën

fc shkupi

Voska përballet me Shkupin, Vardari me Gostivarin

INFO

NA NDIQ