Nëse do lyeja flokët si Luizi dhe thonjtë si Kristi’! Maestro habit me deklaratën

INA
INA

29/05/2023

Armaldo Kllogjeri, ishte dje i ftuar në “E Diell Folk”, ku përveçse ka ndezur skenën me disa këngë popullore, u është përgjigjur edhe disa pyetjeve pikante.

Madje në një moment ai është pyetur “se çfarë do t’i thoshte gruaja nëse do lyente flokët si Luizi apo thonjtë si Kristi? A do të fuste në shtëpi apo jo”.

“Do të mërzitej shumë, në shtëpi padyshim që do të më fuste. Do të thoshte ‘ky është vendimi jot’. Për të dyja, si për flokët ashtu edhe për thonjtë”.

Maestro shton se siç bëri zgjedhjen për të hyrë në “Big Brother VIP 2”, bashkëshortja do t’i thoshte ‘për mua nuk dukesh bukur, por kjo është zgjedhja jote”.

Kujtojmë se gjatë emisionit Krist Aliaj e ka surprizuar Armaldon. Teksa ky i fundit po fliste për të, ish-banori i shtëpisë më të famshme në Shqipëri ka hyrë në studio dhe e ka takuar.

Edhe pse më herët gjatë intervistës, Maestro tha se do e takonte Kristin vetëm nëse ai do e ftonte në dasmë, ai nuk ngurroi që t’i jepte dorën. Madje në fund, Armaldo i dha edhe një përqafim.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

luizi kiara

Back to work, back në avion, Luizi i bën komentin epik Kiarës (Foto)

IMG_2750-750x430

Neuropsikiatri Agani: Ky është rreziku që vjen nga “Big Brother”

SmartSelect_20231210_104658_Chrome-600x360

“Jashtë garës për titull”, vlerësimet e gazetave italiane për Milanin pas humbjes ndaj Atalantas

blerando alby

Alby zbulon se si është takuar me Kylian Mbappen, tregon detajet nga darka me yllin francez

diola desta

Diola Dosti: Jam gruaja perfekte, duan të më rrëmbejnë!

Mandi

‘Kam gjysmë milioni njerëz nga mbrapa’/ Mandi Nishtulla sfidon Ramën

ronela hajati

A do të hynte në Big Brother VIP Albania 3? Ronela Hajati befason me përgjigjen

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

INFO

NA NDIQ