“Nuse në Shkodër”, Kiara shkon në vendlindjen e Luizit, gratë “çmenden” për të bërë foto me moderatoren (VIDEO)

INA
INA

25 Maj, 2023

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli pas përfundimit të “Big Brother Vip” janë çifti më i komentuar në showbizin shqiptar.

Ditën e sotme Luizi dhe Kiara ndodhen në vendlindjen e këngëtarit, në Shkodër, aty ku banon dhe familja e tij.

Në rrjetet sociale po qarkullojnë disa foto dhe video ku moderatorja shfaqet në fasoneri , ndërsa të gjitha gratë dëshirojnë që të bëjnë foto me të.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz-dea

Kiara në Turqi, Luizi shihet bashkë me Dea Mishel (foto)

bajram-begaj

Tensionet në Veri, Begaj: Rrjedhojë e keqpërdorimit të popullatës serbe, Kosova të tregojnë maturi

Screenshot_2023-06-07-18-31-43-145-edit_com.android.chrome

Xhesika: Kiarën e patur kolege, është vajzë…

genti

Gjysmë të zhveshur, Monika Lubonja dhe Genti nxjerrin videon nga dhoma e hotelit: S’jam Olta unë

Luiz Ejlli perjetesisht

Luizi vjen me këngë të reja

mozzik

Për shkak të mungesës së vizës Mozzik detyrohet ta anulojë turneun në Amerikë

kepi i tundimeve

Zbulohen dy konkurrentet e reja të ‘Kepit të VIP-ave’

luiz donald

Luizi-Kiara apo Donald-Bora? Ky është çifti më i pëlqyer i publikut

Screenshot_2023-06-06-21-32-16-232-edit_com.zhiliaoapp.musically

Nëna Fetije përlotet për Luizin, e fton në shtëpi (video)

INFO

NA NDIQ