Pas mbrëmjes së furishme, Luizi ka një mesazh për Kiarën

Iliria News Agency
Iliria News Agency

5 Maj, 2023

Luizi është surprizuar mbrëmjen e djeshme me një festë beqarie në shtëpinë e Big Brother VIP.

Banori pretendent për fitues u pa duke kërcyer e duke u argëtuar në shoqërinë e disa striptisteve të ardhura posaçërisht për të.

Në një moment gjatë festës, Luizi iu drejtua kamerës duke e ditur që Kiara po e shikonte dhe në një farë mënyre i kërkoi falje.

“O Kiara ça të bëj prej hallit. Ta hëngsha zemrën, vdeksha për ty”, tha Luizi.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

armaldo maestro

Nuk do ta besoni, ja sa vite mbushi sot Maestro

einxhel1e-1

Einxhel Shkira shtatzënë për herë të dytë?

deamishel

Dea i reagon ashpër Nitës pas deklaratës së bujshme

shoket e luizit

Luizit nuk do t’i pëlqejë aspak, Mario dhe Joni reagojnë për herë të parë pas prishjes së miqësisë

efi mikela2

Mikela Pupa paska gjetur dashurinë, bashkëjetojnë prej muajsh

Dina Abdulaziz

Princesha arabe zëvendësoi hixhabin me një fund të shkurtër dhe shkaktoi kaos

kejsi

Kristi dhe Keisi fotografohen sërish bashkë (Foto)

geti-vivien

Vivi përmes një foto u jep fund thashethemeve për shtatzëninë

Bardhi-fit-Melinda

Melinda dhe Bardhi më 2 qershor e publikojnë këngën “Ferrari”

INFO

NA NDIQ