Plas sherri mes Oltës dhe Kiarës: Mos bërtit, nuk më jep ti urdhëra mua

Iliria News Agency
Iliria News Agency

24/02/2023

Një debat ka lindur mes aktoret Olta Gixhari dhe moderatores Kiara Tito, sot, brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

Debati ka nisur për shkak të një zarfi të ardhur në shtëpi dhe që e ka lexuar Kiara.

Kiara i ka kërkuar Oltës mos të ndërhyjë në momentin që asaj i jepet një zarf për t’u komunikuar me banorët në shtëpi.

Sipas saj, forma se si Olta shprehet është urdhëruese dhe i kërkoi asaj mos t’i drejtohet më në atë mënyrë.

“Mos më bërtit mua e para, mos më jep urdhëra”, i thotë Kiara, Oltës.

Kjo e fundit u përgjigj duke i thënë se nuk do që të hyjë në sherr me të.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ilir-shaqiri3162

Ilir Shaqiri zbulon finalistët e Bigbrother

Screenshot_2024-04-12-21-15-00-539_com.facebook.katana-edit

Komenti epik i Luizit në foton e Kiarës: Çimenton e verandës…

juli egla

“Më ke degjeneruar karrierën”, Juli i kthehet Eglës, aktorja: Të dhashë lugën me…

ilnisa meritoni

Meritoni me Riken në oborr, Ilnisa bën postimin e papritur në Instagram

egla franceska

“Do të kisha çuar te murgeshat…”, Egla debatonn me Françeskën!

egla-lidi-750x422-1

Në mëdyshje mes dy emrave/ Kush do eliminohet sipas Eglës dhe Lidit?

dua lipa

I mori 5 mijë euro dhe u zhduk, historia plot mistere e italianit që mendonte se fliste me Dua Lipën (FOTO)

Sara gjordeni bbvip

Sara i kundërpërgjigjet ndjekësit që e quan të ‘pa denjë’ për Bardhin

BORA zemani donald

Bora Zemani dhe Donald Veshaj prindër së shpejti

INFO

NA NDIQ