S’ janë parë asnjëherë bashkë pas Big Brother, Luizi zbulon nëse e ka takuar Efin

Picture of INA
INA

10/06/2023

Fituesi i BBV 2, Luiz Ejlli mori pjesë si opinionist i emisionit Për’Puthen, ku foli edhe për marrëdhënien e tij me Efin, ish-konkurrente e Për’puthen dhe e Big Brother Vip.

Raporti i tyre është komentuar shpesh, si brenda ashtu edhe jashtë shtëpisë, ndërsa publiku është ende kurioz nëse vazhdojnë të ndajnë të njëjtën miqësi, edhe pse pas ri-hyrjes së Efit disa gjëra ndryshuan për shkak të komenteve ndaj Luizit.Pas daljes nga shtëpia e famshme ata nuk janë parë në asnjë rast bashkë.

I pyetur për raportin aktual të tyre dhe nëse janë takuar Luizi tha: “Mirë i kam marrëdhëniet. Nuk kam kohë të pi kafe me nënë time, të kem kohë me pi me Efin”.

“Do e pi, me qumësht të ftohtë ajo, makiato unë si gjithmonë”, tha këngëtari.

Luizi ka udhëtuar drejt Amerikës ndërsa partnerja e tij Kiara Tito po bën xhirimet e emisionit “Kepi i VIP-ave” në Turqi. Efi nga ana tjetër nuk ka zbuluar asnjë projekt.

TË FUNDIT
6 orë
"Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?"
11 orë
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË
14 orë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)
14 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
15 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

ME TE LEXUARA

1 ditë
10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale
16 orë
Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’
15 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona
14 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
14 orë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)
11 orë
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË
6 orë
"Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?"

LEXO MË SHUMË

ilnisa

“Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?”

Romeo

Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË

erjola doci

Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)

juli egla

“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel

Sara gjordeni bbvip

Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

Egla Big brother

Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

levis jeans

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

fero

Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup

Big brother vip albania3

Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)

INFO

NA NDIQ