Shqipëri – Bullgari, FShF del me njoftim për biletat (FOTO)

Picture of INA
INA

23/09/2023

Kombëtarja shqiptare e futbollit do të zhvillojë një ndeshje miqësore në 17 tetor atë ndaj Bullgarisë.
Pas sfidë me Republikën Çeke e vlefshme për EURO 2024, që luhet në “Air Albania”, “kuqezinjtë” do të luajnë një takim miqësor nga Bullgarisë.

E ndërsa jemi disa javë para këtyre ndeshjeve përmes rrjeteve sociale Federata Shqiptare e Futbollit jep informacione për biletat e takimit të 17 tetorit ndaj Bullgarisë.

TË FUNDIT
3 orë
Italia e humb betejën e ‘lojtarit të 12-të’ pa nisur ende ndeshja me kuqezinjtë
4 orë
“Ethet” e Kombëtares në “Euro 2024”, sa priten përfitimet financiare?
4 orë
Itali-Shqipëria, flet kryeministri Rama: Vetëm deti na ndan, shpresoj të përfundojë në barazim
4 orë
De Biasi bën prognozën e ndeshjes Itali-Shqipëri, lartëson tre nga kuqezinjtë tanë
5 orë
Mes urrejtjes dhe arrogancës nacionaliste: si lindi Kampionati Evropian i futbollit

ME TE LEXUARA

15 orë
Gjimshiti: “Kemi lindur në shtete të tjera, por në shtëpi ndiqnim zakonet dhe traditat shqiptare”
1 ditë
Formacioni i mundshëm, ja si pritet të rreshtohet Shqipëria kundër Italisë
5 orë
EURO 2024/ Shqipëri – Itali, si priten të rreshtohen skuadrat
1 ditë
Serbët druhen nga prania e madhe e shqiptarëve në Gjermani, media kroate habit
5 orë
Mes urrejtjes dhe arrogancës nacionaliste: si lindi Kampionati Evropian i futbollit
1 ditë
Mbi 50 mijë shqiptarë pritet të ndjekin ndeshjen në Gjermani, ndërkaq italianë më pak se 10 mijë!
4 orë
De Biasi bën prognozën e ndeshjes Itali-Shqipëri, lartëson tre nga kuqezinjtë tanë
24 orë
Donarumma paralajmëron Italinë: Ndaj Shqipërisë duhet 100%, kundërshtari më i rrezikshëm
4 orë
Itali-Shqipëria, flet kryeministri Rama: Vetëm deti na ndan, shpresoj të përfundojë në barazim

LEXO MË SHUMË

Italia kombetarja

Italia e humb betejën e ‘lojtarit të 12-të’ pa nisur ende ndeshja me kuqezinjtë

kombetarja shqiptare shqiperia

“Ethet” e Kombëtares në “Euro 2024”, sa priten përfitimet financiare?

rama meloni

Itali-Shqipëria, flet kryeministri Rama: Vetëm deti na ndan, shpresoj të përfundojë në barazim

de biasi

De Biasi bën prognozën e ndeshjes Itali-Shqipëri, lartëson tre nga kuqezinjtë tanë

Liga e Evropes Europa League

Mes urrejtjes dhe arrogancës nacionaliste: si lindi Kampionati Evropian i futbollit

shqiperi itali

EURO 2024/ Shqipëri – Itali, si priten të rreshtohen skuadrat

Berat-GJimshiti-82828-780x470

Gjimshiti: “Kemi lindur në shtete të tjera, por në shtëpi ndiqnim zakonet dhe traditat shqiptare”

shqiptaret plisa tifozet kuq e zi

Itali-Shqipëri, FSHF vjen më një lajm të rëndësishme për tifozët shqiptarë

jasir asani

Jasir Asani është njeriu gol, ja si luan Shqipëria në Europian sipas prestigjozes “Marca”

INFO

NA NDIQ