Si rrallë herë ish partneri i Bora Zemanit, Vin Veli flet për të birin e tyre

INA
INA

25 Maj, 2023

Vin Veli, ish-partneri i Bora Zemanit në një paraqitje televizive ka folur për të birin e tyre Arborin.

Dj i njohur foli edhe rreth projekteve të tij të ardhshme ku zbuloi se së shpejti do të sjelllë një album. Po djali i tij Arbori, çfarë mendimi ka për muzikën që bën i ati?

Bora Zemani dhe Vin Veli

“Nuk është tek pjesa komerciale e muzikës i pëlqejnë më shumë tingujt elektronik. Gjithsesi kur është diçka ‘happy’ dhe e bukur tregon që është një impuls i mirë. Unë dua që ai të bëjë atë që dëshiron sepse duke bërë atë që ndjen do ta bëjë më së miri”, është shprehu ai.

Bora Zemani dhe Vin Veli me djalin e tyre.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-06-10-15-11-26-792-edit_com.miui.gallery

Luiz Ejlli e ndezë atmosferën në Amerikë (video)

kiara-foto

Zbulohen detaje nga “Kepi i VIPA”-ve, çfarë pritet të ndodhë në reality show-n

big-brother-VIP

Zbulohet banori i parë i Bigbrother 3

bledi-mane

Bledi: Dy turiste dolën toples në Ksamil, kur i panë banorët iu lëshuan me lopata!

Luizi

E cilësoi si program mashtrimi, Luiz Ejlli bëhet pjesë e Përputhen

Luizi efi

S’ janë parë asnjëherë bashkë pas Big Brother, Luizi zbulon nëse e ka takuar Efin

Luizi

“Nuk lëpin aty ku përshtyhet…”, çfarë mendimi ka sot Luizi për “Përputhen”?

luizi per fansat

Kjo është Jurgena e Luizi (FOTO)

besim dina

Besim Dinës i vdes nëna

INFO

NA NDIQ