Taravari: Ali Ahmetin nuk e kam pacient! (Video)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

31 Janar, 2023

Alsat: Zoti Taravari, tani që uleni bashkë me kryetarin e BDI-së Ali Ahmetin, si është gjendja e tij shëndetësore?

Arben Taravari: Në politikë…herë pas here edhe e kritikojmë njëri tjetrin, edhe themi ndonjë fjalë që mund të jetë ofenduese. Unë nuk shoh këtu ndonjë fjalë ofenduese për zotin Ahmeti. Kam thënë se duket nga larg nuk është mirë me shëndet. Unë zotin Ahmeti nuk e kam pacientë, duhet të flasin mjekët, nëse kontrollohet dhe ka problem shëndetësore. Nëse nuk ka, nuk kam çfarë të them.

https://m.facebook.com/AlsatMTelevision/videos/904497500695363/

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

fejza-750x417

I riu nga Sllupçani e bën shqiponjën në mes të Zveçanit!

zeqirija ibrahimi

Ibrahimi: Taravari e quajti “psikopat” e Ziadin Sela i tha “vrasës”- sot janë bashkë me Ali Ahmetin

Albin-Kurti-3

Kurti: Grafitet serbe mbi mjetet e NATO-s janë kujtim i errët, dënoj sulmet ndaj KFOR-it dhe gazetarëve

rama-1-750x430-1

Rama për zhvillimet në veri: Kosova po lëndohet në sytë e aleatëve

arben-taravari-albin-kurti

Arben Taravari reagon për tensionet në veriun e Kosovës

bekteshi

Bekteshi: Izet Mexhiti nuk i kryen detyrat e nënkryetarit

glauk-konjufca

Konjufca:Është koha që dhunës t’i përgjigjemi me një zë të përbashkët

kurti-kasami-tetove

Selmani: Kasami i vetmi lider shqiptar në Maqedoni që reagoi për situatën në veriun e Kosovës

Grubi korridori 8

Grubi jep lajmin: Këtë javë nisin punimet për Korridorin 8

INFO

NA NDIQ