VIP “Fituesi i BBVA ndahet mes Luizit e Efit”, astrologia befason me parashikimin

Iliria News Agency
Iliria News Agency

30 Prill, 2023

Ditën e sotme në FunClub, moderatorja Megi Pojani ka zgjedhur të shkojë tek një astrologe në mënyrë që të mësoj më shumë në lidhje me banorët e Big Brother dhe se si do të shkojë finalja e madhe.

Astrologia pretendon se gjasat për fituesin e këtij edicioni ndahen 50-50 mes Luizit dhe Efit, por se fitues sheh Luizin.

Ndërkohë sa i përket lidhjes së dashurisë mes Luizit e Kiarës, astrologia shprehet se sheh një dashuri të vërtetë nga ana e Luizit, por se një gjë të tillë nuk e sheh nga Kiara.

“Dashuria e Luizit për Kiarën është e vërtetë, ndërsa Kiara nuk e ka dashuri të vërtetë. Edhe nëse ndodh ndarja ka për të ndodhur prej saj”, shprehet ajo.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

efi-luizi-kiara

‘Dasma ishte e nxituar’ A është takuar me Kiarën dhe Luizin pas BBVIP? Flet Efi

Shyhrete behluli

Publikohet video, Shyhrete Behluli i dedikon këngë nipit në festën e synetisë

luizi koncert

Luiz Ejlli projekt muzikor me Elgit Dodën?

tina turner ervin

Tina Turner ka lënë pasuri 250 milionë euro, ja kush e trashëgon?

armaldo maestro

Maestro tregon si e ngacmojnë vajzat pas daljes nga BBV

nita shpati

U kap ‘mat’ në hotel, Nita Latifi zbulon se ç’po ndodh mes saj dhe Shpatit

armaldo maestro

Sa paguhet për një koncert? Armaldo flet troç

efi dhedhes

Efi shumë shpejt sjell diçka të re…

nita shpati

FOTO/Dy ish-banorët e BBV kapen mat së bashku në Prishtinë, a po rinis diçka mes Nitës dhe Shpatit

INFO

NA NDIQ