Vivi përmes një foto u jep fund thashethemeve për shtatzëninë

INA
INA

1 Qershor, 2023

Vivi i përgjigjët thashethemeve për shtatzëninë.

Tashmë nuk është një sekret!

Vivi dhe Geti pas disa javësh larg njëri-tjetrit e kanë gjetur gjuhën e përbashkët.

Lajmi u kuptua dje kur çifti u kapën në kafiteritë e Ferizajt dhe për më tepër, bukuroshja durrsake i riktheu postimet nga shtëpia e Getit në një prej lagjeve elitare të Ferizajt, aty ku jetoi pas daljes nga Big Brother VIP, deri në ndarjen që fatmirësisht s’qe definitive.

Por, lart e poshtë për të disatën herë po përflitet një shtatzëni e Vivit.

Për më tepër, si ‘shkas’ u bë dora në bark dhe sakot e gjera që në media u kuptuan si sinjal që ajo po fsheh diçka.

E përgjigjen më të mirë duket ta ketë dhënë sonte.

Nga palestra e shtëpisë, jo në një kënd por në disa të tillë, Vivi i ka treguar top linjat e saj, përfshirë edhe barkun e sheshtë.

A është kjo kundërpërgjigja e saj për portalet dhe ato që po përfliten prej tashmë disa javësh e që u riaktualizuan dje kur u kuptua ribashkimi?

Presim e shohim…

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

Ervis Karamuco

Nga zbërthimi i telefonit të një personi në kërkim, kanë dalë dy video erotike të vajzave të showbizit

luizi

Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3: Brenda e kisha më të thjeshtë

kiara tito fustani

Nuk fshihet më, Kiara shfaqet shtatzën rrugëve të Tiranës (Foto)

Screenshot_2023-09-30-09-33-54-735-edit_com.instagram.android

Luizi bisedon me Nënën Dine, emocione pa fund (Video)

hajro ceka vucic

Habit këngëtari shqiptar, pozon krah Daçiqit, por më pas heq foton

INFO

NA NDIQ