Afrim Gashi: Premtoj, nuk do të ju mashtroj asnjëherë, gjithmonë jam udhëhequr nga qëllime të pastra

Picture of ina-online
ina-online

06/05/2024

Lideri i Alternativës, Afrim Gashi nga tubimi i VLEN-it në Tetovë ka premtuar se nëse VLEN hynë në Qeveri, nuk do t’i mashtrojnë asnjëherë votuesit e tyre, transmeton TV21.

Shtoi që në 10 vjet karrierë, është udhëhequr nga qëllime të pastra.

“Qëndroj para jush ballëhapur dhe ju them pa droj se jam po ai Afrim Gashi që dola ta rrëzoj Car Dushanin, po ai që dola ta rrëzoj Nikolla Gruevskin…”, tha mes tjerash Gashi.

TË FUNDIT
37 minuta
ISHP: Epidemi e SIDA-s tek një grup i caktuar i popullsisë në vend
40 minuta
Shpërthen zjarr në kazermën “Gjorçe Petrov” në Shkup
53 minuta
Sot fillon seanca për zgjedhjen kryetarit të ri të Gjykatës Kushtetuese në RMV
2 orë
Deputetja e LSDM-së dorëzon ankesë kundër Afrim Gashit: Betimin e lexoi fillimisht në gjuhën shqipe
2 orë
Visar Ademi: Mickoskin nuk e shoh si kozmopolit, shqiptarët nuk i përfshiu te financat, mbrojtja dhe punët e jashtme

ME TE LEXUARA

23 orë
A do të jetë ministër i Ekonomisë? Ja çfarë thotë Besar Durmishi nga VLEN
40 minuta
Shpërthen zjarr në kazermën “Gjorçe Petrov” në Shkup
19 orë
Dudush tregon si u sulmua
1 ditë
Deputetës së LSDM-së i pengon se pse Gashi deklaratën solemne fillimisht e lexoi në gjuhën shqipe
11 orë
Arben Taravari: Ta mbështesim fuqishëm Muharrem Salihun për eurodeputet
22 orë
Lloga: Dhuna e numrave nga komuniteti shumicë në Maqedoninë e Veriut ka dhuruar vetëm pasoja për shqiptarët
37 minuta
ISHP: Epidemi e SIDA-s tek një grup i caktuar i popullsisë në vend
19 orë
Mickoski i përgjigjet Ahmetit: Mos bëjë si fëmijë i lazdruar

LEXO MË SHUMË

hiv sida

ISHP: Epidemi e SIDA-s tek një grup i caktuar i popullsisë në vend

zjarrfikes

Shpërthen zjarr në kazermën “Gjorçe Petrov” në Shkup

Prokuroria

Sot fillon seanca për zgjedhjen kryetarit të ri të Gjykatës Kushtetuese në RMV

Bisera Kostadinovska Stojçevska

Deputetja e LSDM-së dorëzon ankesë kundër Afrim Gashit: Betimin e lexoi fillimisht në gjuhën shqipe

visar-ademiu-600x360

Visar Ademi: Mickoskin nuk e shoh si kozmopolit, shqiptarët nuk i përfshiu te financat, mbrojtja dhe punët e jashtme

dejvid daviv gir geer

Gir: Jemi të gatshëm të punojmë me qeverinë e re dhe me të gjithë ata që mbështesin reformat

gjykata administrative

Gjykata Administrative nuk pranoi padinë e Frontit Evropian për rivotim në Llërcë

posta-780x439-1

Agjencia e postave do ta prezantojë gjendjen e tregut postar në RMV

izet mexhiti

Mexhiti: Nga 18 deputetë të Frontit, 3-4 deputetë me një këmbë janë pjesë e shumicës së re

INFO

NA NDIQ