Aksident i rëndë në Shkup, vetura ndahet në dy pjesë, lëndohen rëndë 3 persona (FOTO)

Picture of INA
INA

07/05/2024

Sot në ora 02:25 në SPB Shkup është raportuar se në kryqëzimin e rrugës “Partizanski Oshdi” dhe “Angel Dinev” në Shkup, në mes të një automjeti të pasagjerëve “Chevrolet” , i drejtuar nga. E.S. me targa të Shkupit, i drejtuar nga E.S (32) nga Shkupi dhe automjeti i pasagjerëve “Audi” me targa të Shkupit, i drejtuar nga B.A (27) nga fshati Saraj.

Në aksident lëndime të rënda trupore ka pësuar E.S., të konstatuara në Kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza”. Shoferi B.A. ka pësuar lëndime trupore të konstatuara në Spitalin e Përgjithshëm të qytetit “8 Shtatori”, ndërsa me lëndime trupore të konstatuara në Spitalin e Përgjithshëm të qytetit “Shën Naum Ohri” ka pësuar edhe pasagjeri i tij I.A (32) nga Lubini, Shkup. Për ngjarjen është njoftuar prokurori publik, ndërsa hetimin e ka kryer ekipi inspektues nga SPB Shkup, thuhet në njoftimin e MPB-së.

TË FUNDIT
12 minuta
Afera me €10000, Ixhet Memeti: S’kam bërë asgjë kundërligjore, nuk e njoh Boro Stojçevin
2 orë
Zjarr në burgun e Idrizovës, katër gardian përfundojnë në toksikologji
3 orë
Në UT u mbajt Simpoziumi V Shkencor “Gjurmë në kohë”
4 orë
Korrupsioni "pret" pyjet në Maqedoninë e Veriut
5 orë
Mickoski: Ahmetit, që më nënvlerësonte, do t’i japë leksione politike

ME TE LEXUARA

1 ditë
Ixhet Memeti nuk ka imunitet
7 orë
VLEN në qeveri/Alternativa kryeparlamentarin dhe një zv/kryeminstër
1 ditë
Breshër me madhësi sa kokrra e arrës në fshatin Hotël të komunës së Likovës
2 orë
Zjarr në burgun e Idrizovës, katër gardian përfundojnë në toksikologji
1 ditë
Mexhiti optimist: Mendoj se puna e kryeparlamentarit është e kryer
11 orë
Rivotim në shtatë vendvotime për Zgjedhjet parlamentare 2024
1 ditë
60.090 denarë i duhen një familjeje katërantarëshe!

LEXO MË SHUMË

ixhet memeti

Afera me €10000, Ixhet Memeti: S’kam bërë asgjë kundërligjore, nuk e njoh Boro Stojçevin

burgu-idrizove

Zjarr në burgun e Idrizovës, katër gardian përfundojnë në toksikologji

0-ballina-2-1

Në UT u mbajt Simpoziumi V Shkencor “Gjurmë në kohë”

pyje

Korrupsioni “pret” pyjet në Maqedoninë e Veriut

hristijan mickoski

Mickoski: Ahmetit, që më nënvlerësonte, do t’i japë leksione politike

ixhet memeti

Memeti ende nuk ka dalë para gjykatësit hetues – Profili i tij ndër më i larti i një juristi në Maqedoni të Veriut

fature-market

Vazhdon abuzimi me çmimet, kryesisht në produktet ushqimore

merko ramiz

Një vit pasi u vendos në listën e zezë, Ramiz Merko u paraqit në gjykatë

bilall kasami stadium

Stadiumi i Tetovës/Kasami: Vendimi i Qeverisë për ndaljen e punimeve, ‘urdhër’ nga Grubi

INFO

NA NDIQ