Bad News Eagles mposhtin ekipin serb Sangrija

INA
INA

5 Qershor, 2023

Bad News Eagles e kanë mposhtur ekipin serb Sangrija në video lojën CS:GO.

“Shqiponjat” po marrin pjesë në turneun “RES Adriatic League Season 2”.

Çunat nga Kosova fituan me rezultat 2:0 në map-a (harta).

BNE fitoi 16:9 në “Mirage”, si dhe me rezultat të njëjtë edhe në “Inferno”.

Bad News Eagles do të përballet me Jake Bube.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_5656

Reagon kryetari i KF Bashkimi nga Kumanova, Armend Destani për incidentin ndaj Sasës, ka një kërkesë për Komisionin Disiplinor (VIDEO)

IMG_20231001_191904

Klubi “Bashkimi2002” nga Kumanova shkëlqen në turneun ndërkombëtar, 8 medalje të arta

raphina-rafinja

“Goditet” Barcelona, Raphinha do të mungojë gati një muaj

myrto uzuni

Lajm i mirë për Kombëtaren shqiptare, Uzuni grumbullohet me Granadan për ndeshjen e sotme

kombetarja fitore shqiperi

Muaji tetor është “zjarr” për ekipet kombëtare, nga përfaqësuesja A dhe Shpresa, te skuadrat e tjera zinxhire dhe femrat

xherdan shaqiri

Shaqiri asiston në fitoren e Chicagos

mourinho

Trajneri i madh pritet ta zëvendësojë Mourinhon te Roma

Ronaldo Al Nassr

Cristiano Ronaldo shënon dhe asiston në fitoren e Al Nassr

barcelona

Sergio Ramos i dhuron fitoren Barcelonës… (FOTO)

INFO

NA NDIQ