Digjet atmosfera në dasmën e Romeos dhe Heidit (Video)

INA
INA

29/03/2024

Romeo dhe Heidi sonte janë martuar në shtëpinë e Bigbrother Albania. Të gjithë banorët kanë shijuar dasmën duke vallëzuar, ndërsa Juli ka tentuar t’a djeg shaminë e beqarit.( INA)

 

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

-640-0-screenshot-1-1713437763

“Ai të ndan ty nga Romeo”/ Egla Ceno ia thotë “troç” Heidit për banorin e “BBVIP”: Ty të do, Romeon nuk e honeps…

soni

U arrestua nga policia zviceriane, reagon Soni Malaj

Screenshot_2024-04-18-10-35-56-803_com.android.chrome-edit

“E kisha kap prej flokësh po të isha jashtë”/ Për kë e ka Liami?

meriton mjekiqi

‘Jua q*fsha familjen’! Meritoni shpërthen ndaj banorëve!

romeo donaldi

“Gjysma ime”, Romeo surprizohet nga Donaldi, nuk i mban dot lotët

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

INFO

NA NDIQ