Korridori 8 po paragjykohet dhe kritikohet vetëm pse udhëhiqet nga një shqiptar, ja kush thotë…

Iliria News Agency
Iliria News Agency

29 Prill, 2023

Analisti politik, Xhelal Neziri në një prononcim ekskluziv për portalin informativ Indeks.mk ka foluar lidhur me projektin më të madh infrastrukturor në vend, Korridori 8 dhe 10-D.

Neziri të gjitha akuzat që po bëhen aktualisht për njollosjen e këtij projekti, i quan veprime të papjekurisë politike në vend.

Më tej ai shton se ky projekt po paragjykohet dhe kritikohet vetëm pse udhëhiqet nga një shqiptar.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

grubi opinion

Grubi për “Opinion”: Albin Kurti të merr “mësim” nga Ali Ahmeti

besar-durmishi

Durmishi: Grubi paska ardhur në Tetovë që të mësohet si shtrohet asfalti! (FOTO)

ambulanca shqiperi

Shqipëri, humb jetën në lokal 60-vjeçari nga Maqedonia e Veriut, dyshimet e para

edi rama

Rama i përkrah kërkesat e BE-së për veriun: Shpresoj të përfundoj ky konflikt absurd

borell vjosa osmani vucic macron scholz

Edhe Borrell kërkon zgjedhje: Nëse nuk zbatohen tri kërkesat, do të ketë pasoja serioze

biden rrezohet

VIDEO/ Rrëzohet në tribunë Presidenti i SHBA-së Joe Biden

kiev-naten

Rusia sulmon Kievin me raketa

Rrahim musliu

Arrestohet mërgimtari në Serbi vetëm pse mbante flamurin kuq e zi

shqiptaret maqedoni perfaqesuesja

Tetë shqiptarë në listën e Maqedonisë për ndeshjet e muajit qershor (LISTA)

INFO

NA NDIQ