Fatmir Dehari nga Kërçova: Rini, ju jeni mrekullia dhe motivi për të vazhduar para

Picture of ina-online
ina-online

17/04/2024

Froni Europian sonte u mblodh në Kërçovë nga ku Fatmir Dehari falënderoi të pranishmit për pjesëmarrje, e përshëndetje të veçantë pati për të rinjtë, transmeton TV21.

Dehari uroi që të rinjtë të jenë gjithmonë në numër dhe shtoi se ata janë motivi për të vazhduar para.

“Ju që jeni mrekullia dhe na mrekulloni në çdo drejtim dhe në çdo aspekt, jeni motivi, bartësit, jeni lokomotiva dhe çdo gjë e jona që na prinë përpara”, tha Dehari.

TË FUNDIT
1 orë
zejdi tubim
VLEN vazhdon negociatat për qeverinë e re! Zejdi thotë se ka mekani...
2 orë
mijallkov
Sasho Mijallkov lirohet nga burgu të enjten
3 orë
kuvendi-ri
A do të kemi ndryshime kushtetuese pas 6 muajve?
3 orë
EVN
EVN Maqedoni bëri punë vullnetare në kuadër të aksionit ekologjik "...
4 orë
Shkolla Vizbeg
Shkolla e re fillore e Vizbegut, nis me punë këtë vit shkollor

ME TE LEXUARA

4 orë
Shkolla Vizbeg
Shkolla e re fillore e Vizbegut, nis me punë këtë vit shkollor
1 ditë
kina
Kina synon të shtrijë ndikimin politik në Maqedoninë e Veriut përme...
9 orë
Aksidenti-600x360
Një i vdekur dhe dy të lënduar nga aksidenti i rëndë në autostradën...
3 orë
EVN
EVN Maqedoni bëri punë vullnetare në kuadër të aksionit ekologjik "...
1 ditë
vmro vlen
Nesër vijojnë bisedimet mes VMRO-DPMNE dhe VLEN, në tryezë "kulaçi ...
7 orë
kasami
“Vëllavrasje”, Kasami: Deklarata e Ahmetit e rrezikshme! Ne nuk jem...

LEXO MË SHUMË

zejdi tubim

VLEN vazhdon negociatat për qeverinë e re! Zejdi thotë se ka mekanizma për t’i parandaluar, nuk përjashton protestat

mijallkov

Sasho Mijallkov lirohet nga burgu të enjten

kuvendi-ri

A do të kemi ndryshime kushtetuese pas 6 muajve?

EVN

EVN Maqedoni bëri punë vullnetare në kuadër të aksionit ekologjik “GENERALKA WEEKEND 24”

Shkolla Vizbeg

Shkolla e re fillore e Vizbegut, nis me punë këtë vit shkollor

zjarrfikes

Zjarrfikësit ankohen për paga të ulëta

policija-1-800x445

RMV, shtetas të huaj kanë denoncuar dy policë pasi kanë kërkuar ryshfet, janë marrë masa disiplinore

kasami

Ndryshimet kushtetuese, Kasami: Për vullnetin e VMRO-së, duhet ta pyesni VMRO-në

Screenshot_2024-05-20-14-24-13-277_com.android.chrome-edit

Zejdi zbulon se çfarë janë podrumet e kuqe që i përmendi Ali Ahmeti

INFO

NA NDIQ