Hummels: Në këto ndeshje duhet kujdes maksimal, në finale s’më intereson kë do kemi përballë

Picture of ina-online
ina-online

06/05/2024

Mats Hummels, kapiteni i Borussia Dortmundit, foli në një konferencë për shtyp në prag të ndeshjes së dytë gjysmëfinale të Champions League kundër PSG.

Mbappe? Ai nuk është i vetmi rrezik, duhet të kemi kujdes edhe nga shumë të tjerë. Ne duhet të jetë zgjuar edhe për 90 minuta të tjera.”

E ardhmja: “Unë dua të vendos në fund të sezonit dhe klubi është dakord.

Ndeshja- “Nuk jam vetëm unë në këto ndeshje, por i gjithë ekipi ka qenë gjithmonë i pranishëm në nivele të larta këtë sezon. Kjo më lehtëson gjërat edhe për mua”.

Real apo Bayern: “Ne duam të arrijmë në finale, nuk na intereson kë do të takojmë edhe nëse ata do të jenë me siguri një kundërshtar i madh. Janë skuadrat më të suksesshme të 20 viteve të fundit”.

TË FUNDIT
15 orë
Çairi shkruan historinë, mposht Vardarin dhe siguron finalen e Kupës
16 orë
Kjo është koha kur do të zbresin në ring Fury e Usyk
16 orë
Nga lufta në Kosovë e deri tek Serie A, rrugëtimi emocionues i Përparim Hetemajt
1 ditë
Publikohet lista! 6 shqiptarë do të jenë pjesë e ekipit të Zvicrën në Euro 2024
2 ditë
Ramadani: Isha në rrezik për jetë, më trajtuan si fëmija i presidentit

ME TE LEXUARA

16 orë
Nga lufta në Kosovë e deri tek Serie A, rrugëtimi emocionues i Përparim Hetemajt
16 orë
Kjo është koha kur do të zbresin në ring Fury e Usyk
15 orë
Çairi shkruan historinë, mposht Vardarin dhe siguron finalen e Kupës

LEXO MË SHUMË

cairi

Çairi shkruan historinë, mposht Vardarin dhe siguron finalen e Kupës

tyson

Kjo është koha kur do të zbresin në ring Fury e Usyk

hetemaj

Nga lufta në Kosovë e deri tek Serie A, rrugëtimi emocionues i Përparim Hetemajt

Zvicra shaqiri

Publikohet lista! 6 shqiptarë do të jenë pjesë e ekipit të Zvicrën në Euro 2024

ramadani

Ramadani: Isha në rrezik për jetë, më trajtuan si fëmija i presidentit

massimiliano-allegri_15r5yo9lfzicg1kw8p87d4nrer

Juve-Allegri, rrezikohet shkarkimi i menjëhershëm i trajnerit!

Inter-1

Marotta bën gati një tjetër super goditje, synon yllin e Realit

musiala

Real Madrid konfirmon operimin e David Alaba

arteta

Arteta me “sytë” nga Spanja: Në të ardhmen mendoj rikthimin në La Liga

INFO

NA NDIQ