Zeqiri nga ASH demanton zënkat në Strugë, paralajmëron tubim masovik

Picture of ina-online
ina-online

16/04/2024

Zëdhënësi i Aleancës për Shqiptarët Arben Zeqiri demanton lajmet e rejshme për zënkat dhe anulimin e tubimit në qytetin e Strugës.

Ai në një postim në profilin e tijë ka shkruajtur se Struga si gjithë të tjerët e ka kuptuar vlerën e vërtetë të këtij bashkimi.

Dëshirat muzikore të grupacioneve dhe tellallëve të VMRO-së për gjoja zënka janë të pavërteta dhe si të tilla sonte plotësisht do t’i mohojnë vetë struganët.

TË FUNDIT
5 orë
Vendimi i OKB-së për Srebrenicën, Taravari: Të na kujtojë se liria e askujt nuk duhet cënuar
6 orë
Izet Mexhiti përshëndet vendimin e Asambles të OKB-së për Srebrenicën: Triumf i botës së qytetëruar
6 orë
Gashi: Me VMRO-në kemi biseduar për t’i përfunduar projektet shqiptare që janë nisur me vite
7 orë
U përpoqën, por nuk arritën – S’ka takim Siljanovska-Radev në Vatikan
9 orë
Stadiumi i Tetovës përplas Qeverinë me Komunën

ME TE LEXUARA

7 orë
U përpoqën, por nuk arritën – S’ka takim Siljanovska-Radev në Vatikan
13 orë
Debatet për legjitimitet janë të sforcuara, vetëm tregojnë se Fronti Europian me çdo kusht ka qejf të jetë në Qeveri!
6 orë
Gashi: Me VMRO-në kemi biseduar për t’i përfunduar projektet shqiptare që janë nisur me vite
12 orë
Bytyqi:Pushteti do ta ketë përkrahjen time për çdo vendim që përmirëson cilësinë e jetës së qytetarëve
6 orë
Izet Mexhiti përshëndet vendimin e Asambles të OKB-së për Srebrenicën: Triumf i botës së qytetëruar
18 orë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut
11 orë
Taravari: BDI ta pranojë rezultatin nga rivotimi
5 orë
Vendimi i OKB-së për Srebrenicën, Taravari: Të na kujtojë se liria e askujt nuk duhet cënuar

LEXO MË SHUMË

Arben Taravari3

Vendimi i OKB-së për Srebrenicën, Taravari: Të na kujtojë se liria e askujt nuk duhet cënuar

izet mexhiti

Izet Mexhiti përshëndet vendimin e Asambles të OKB-së për Srebrenicën: Triumf i botës së qytetëruar

Afrim Gashi

Gashi: Me VMRO-në kemi biseduar për t’i përfunduar projektet shqiptare që janë nisur me vite

Screenshot_20240523-132104~2

U përpoqën, por nuk arritën – S’ka takim Siljanovska-Radev në Vatikan

bilall kasami stadium

Stadiumi i Tetovës përplas Qeverinë me Komunën

oliver spasovski

Spaskovski: Sjellja e partnerit të koalicionit, BDI-së, ka ndikuar në rezultatin e keq zgjedhor të LSDM-së

ziadin sela

Kujt i takon legjitimiteti pas rivotimit? Sela: Edhe fituesi në kampusin shqiptar duhet të marrë mandat

arber ademi

Si e humbi Fronti një deputet në Llërcë? Ademi: Nuk i pranojmë rezultatet! Ibrahimi: Ankesat të dërgohen në KSHZ

LSDM SDSM Kovacevski zecevic

Pas dorëheqjes së Kovaçevskit, LSDM-ja fillon përgatitjet për zgjedhjen e liderit të ri

INFO

NA NDIQ