Struga ia beson pankinën Meriton Gegës

Picture of ina-online
ina-online

02/05/2024

Vetëm pak orë pasi njoftuan ndarjen me trajnerin Shpëtim Duron, kampionët aktual të Strugës drejtimin e skuadrës ia kanë besuar Meriton Gegës.

Ky i fundit, e njeh mjaft mirë ekipin, pasi ishte edhe ndihmës i Shpëtim Duros te skuadra e Strugës, ndërsa para vetes ka një detyrë të vështirë në tre xhirot e fundit të kampionatit, ku Struga, Shkupi dhe Shkëndija futen me pikë të barabarta në krye të renditjes.

Ndeshjen e radhës Struga e luan të shtunën kundër Gostivarit. /SHENJA/

TË FUNDIT
11 orë
E konfirmon Guardiola: Do të jem në Man City edhe sezonin e ardhshëm
11 orë
Interi gati të godas Romën, e do Dybala-n
11 orë
Besa besë, habit me një veprim në Maqedoninë e Veriut
11 orë
Dhimbje koke për Xherdan Shaqirin, media zvicerane ia përmend edhe pagën e lartë
12 orë
Barcelona synon ti besojë stolin

ME TE LEXUARA

1 ditë
VIDEO/ Usyk kampion i padiskutueshëm, fiton ndeshjen e madhe ndaj Furyt
16 orë
Shpërthen ‘bomba’ në Spanjë: Dyshohet për një ndeshje të trukuar në La Liga
15 orë
E bujshme, dy shqiptarë së shpejti nën urdhrat e Mourinhos
12 orë
Barcelona synon ti besojë stolin
11 orë
Dhimbje koke për Xherdan Shaqirin, media zvicerane ia përmend edhe pagën e lartë
11 orë
Besa besë, habit me një veprim në Maqedoninë e Veriut

LEXO MË SHUMË

Pep Guardiola

E konfirmon Guardiola: Do të jem në Man City edhe sezonin e ardhshëm

dybala

Interi gati të godas Romën, e do Dybala-n

kf besa doberdoll

Besa besë, habit me një veprim në Maqedoninë e Veriut

xherdan shaqiri

Dhimbje koke për Xherdan Shaqirin, media zvicerane ia përmend edhe pagën e lartë

Jonatan Giraldez

Barcelona synon ti besojë stolin

mourinho jose hoze

E bujshme, dy shqiptarë së shpejti nën urdhrat e Mourinhos

la liga

Shpërthen ‘bomba’ në Spanjë: Dyshohet për një ndeshje të trukuar në La Liga

usyk furi

VIDEO/ Usyk kampion i padiskutueshëm, fiton ndeshjen e madhe ndaj Furyt

cairi klubi hendboll

Çairi shkruan historinë, mposht Vardarin dhe siguron finalen e Kupës

INFO

NA NDIQ